Варіанти пасивного доходу!

пасивний_дохід_5Мрієте відпочивати і при цьому отримувати гроші? Вам потрібен пасивний дохід!

Читайте нижче, що це таке і з чим його їдять?

Отже, пасивний дохід – це такий метод заробляння грошей, який не вимагає від вас щоденної роботи і зусиль, ви отримуєте свої гроші навіть тоді, коли просто сидите перед телевізором і попиваєте чай з пряником.

Більшість з нас мріє займатися улюбленою справою і в той же час, бажають, щоб на їх рахунок капали грошики з особистого пасивного джерела.

Але, не все так просто! Спочатку, для того щоб створити той самий пасивний дохід – потрібно гарненько попрацювати, підібрати дійсно той конкурентний варіант, який буде приносити хороші відсотки, і зрозуміло потрібно над ним працювати і його розвивати! Слід добре і якісно попрацювати, щоб в майбутньому з гордим виглядом знімати свої заслужені гроші!

Варіанти пасивного доходу:

1. Здача власної нерухомості.
Це відмінний варіант отримати стабільний пасивний дохід і при цьому витрачати мінімум зусиль.
Плюс: Від вас не вимагається професійних навичок. Є стабільність.
Мінус: Спочатку вам потрібно купити цю нерухомість, щоб потім її здавати.

2. Покласти свої заощадження на депозит в банк.
Плюс: Від вас не потрібно ніякої активності! Тут головне підібрати надійний банк.
Мінус: Маленький дохід (в середньому десь мінімум 8% -10%, а максимум – 13% -14% річних).

3. Створення інформаційного сайту.
Перш за все потрібно створити корисний сайт, постійно наповнювати його цікавою інформацією для користувачів, удосконалити і розвивати! За допомогою свого сайту ви зможете заробляти на контекстній рекламі, за допомогою партнерських програм, тізерів і т.д.
Плюс: Хороший пасивний дохід, який може збільшуватися в рази!
Мінус: Вимагатиме від вас багато часу і зусиль, а також спеціальних знань на розкрутку, вміння якісно наповнювати контент.

4. Авторські права.
Якщо Ви володієте авторськими правами на якусь публікацію або винахід – сміливо отримуйте свій заслужений відсоток з конкретного «свого» товару, використовуючи це право!
Плюс: Відмінний дохід, що не вимагає вкладень.
Мінус: Спочатку потрібно створити щось корисне, а потім його запатентувати.

5. Цінні папери.
Вкладайте свої заощадження в акції компаній на фондових ринках (ПІФ).
Плюс: Це доступно і Ви маєте хороший (високий) дохід (мінімум 30% річних).
Мінус: Вам будуть потрібні хороші знання в економічній сфері, а також уміння будувати фінансові схеми для довгострокових інвестицій.

6. Тираж публікацій.
Ви можете написати книгу і отримувати з цього пасивний дохід (він буде залежати від того, наскільки цікавий буде ваш шедевр, можливо, ви зробите якесь відкриття і завтра вже прокинетеся мільярдером).
Плюс: 1 книгу можна пускати на тираж необмежену кількість разів.
Мінус: Вам будуть потрібні унікальні знання для написання книги, багато часу і досвід в роботі з хорошими видавництвами.

7. Створіть великий бізнес.
Ви спочатку створюєте свій бізнес за принципом системи, вкладаєте свої заощадження, свою працю, час і розвиваєте його. Це на перших порах. Пізніше, коли ваша справа розкрутиться, ви можете сміливо наймати людей, які будуть на вас працювати. У вас буде час планувати і вибудовувати стратегії для подальшого його розвитку або створення чогось більш суттєвого.
Плюс: Є можливість «скопіювати» конкретну бізнес-систему і над нею працювати, удосконалювати.
Мінус: Від вас будуть потрібні конкретні навички лідера в певній галузі бізнесу.

Цікавим є той факт, що більшість людей навіть і не знають, що таке «пасивний дохід»! Вони, навіть, не можуть уявити собі те, що з його допомогою можна отримувати пристойний дохід і не пахати на роботі (або на 2-х роботах) по 8-12 годин на день.

А все чому?

Та тому, що ми боїмося ризикувати, ми не можемо зробити сміливий крок до своєї фінансової незалежності – нам легше жити в сірих буднях і займатися звичними справами! Перекладено і адаптовано з джерела.

1 Comment

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This